سالنامه شماره اول 95
سالنامه مجتمع فرهنگی محراب شماره اول زمستان 96
پنج شنبه 7 بهمن 1395    
بازدید: 1239
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 

سال 88 عده‌ای از طلاب دور هم جمع شدن و به دنبال تأسیس کانون بودن، اما فکر نمی‌کردن سال 95 اولین دانش‌آموزایی که وارد مجموعه شدن، با رتبه‌های خوب راهیِ دانشگاه، حوزه و یا بازار کار بِشن و بعدش هم رابطه‌شون با مجتمع قطع نشه.

اون موقع برای پُر کردن اوقات فراغت تابستون بچه‌ها، برنامه ریخته می‌شد و البته تلاشمون این بود که این ارتباط توی سال تحصیلی هم قطع نشه، ولی فکر نمی‌کردیم یه روزی برسه که یه مجتمع فرهنگی، مرتب توی سه سطح و دَه سال برنامه داشته باشه و همون دانش‌آموزای کلاس پنجم و ششم ابتدایی، بخوان در روند آیندۀ مجتمعِ خودشون تأثیرگذار باشن یا کارهای اساسی مجتمع رو دست بگیرن.

راستی... این سالنامه که از امسال راه‌اندازیش کردیم، فرصتی است برای معرفی فارغ‌التحصیلان این مجتمع و البته توی شمارۀ اولِ اون باید معرفی مجتمع فرهنگی «محراب» رو هم داشته باشیم. البته مقاله و شعرهایی هم برامون فرستادن تا رنگ و بوی خوبی به مجله بِدَن.

یه نکتۀ خیلی مهم که برای ما عین روز روشنه اینه که موفقیتِ این طرح و این‌که مجموعۀ فرهنگی محراب به این جایگاه کشوری دست پیدا کرده، از برکات امامزاده اهل بن علی(علیه‌السلام) است که ما توی حیاط ایشون خیمه زدیم، و هم‌چنین نیت واقفین خیراندیشی که صدقۀ جاریه اون‌ها، هزینه‌های سنگین مجتمع رو تأمین می‌کنه.

دعا کنید هر سال شماره‌های بهتری از این سالنامه چاپ بشه و روز به روز موفقیت‌های دانش‌آموزامون رو بیشتر جشن بگیریم.